Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Czym jest Microsoft Azure ?Kup terazCase studiesKontakt z doradcą
Azure case study

Zobacz, jakie korzyści przyniosły naszym klientom w Polsce rozwiązania Microsoft Azure.

Czy wiesz, że 57% firm z rankingu Fortune 500 korzysta z systemu Microsoft Azure?

Książki w Azure – czyli Booklikes.com globalnie

„BookLikes.com posiada większą bazę książek niż księgarnia Amazon i z każdym dniem jest ona coraz większa. Wkrótce podłączymy do naszej bazy księgarnie z Portugalii i jeżeli wszystko się uda, to również z Serbii. Oczywistym jest, że tak dynamiczny rozwój wymaga odpowiednich zasobów i stabilnej platformy. I to wszystko zapewnia nam Microsoft Azure” - Dawid Piaskowski, Twórca serwisu społecznościowego BookLikes.com.

Azure Booklikes

Microsoft Azure zapewnił gwarantowaną wysoką dostępność, optymalizację kosztów i nieograniczone możliwości rozwoju portalu bez zmartwień o zaplecze IT. Jednym kliknięciem można zmienić moc obliczeniową przy nagłym wzmożeniu ruchu na stronie, aby mogła przyjąć dowolne obciążenie.
Plaforma Microsoft Azure umożliwia bardzo wygodne korzystanie z serwisu społecznościowego BookLikes.com wszystkim miłośnikom książek na całym świecie.

EnMS Polska Sp. z o.o. liczy oszczędności energii dla firm w Azure

„eneryBIS spełnia wymagania normy ISO 50001 w zakresie monitorowania i raportowania efektywności energetycznej. System został udostępniony za pośrednictwem platformy Microsoft Azure, dzięki czemu nie zajmuje zasobów klienta. Oznacza to możliwość natychmiastowej implementacji i czerpania korzyści z monitorowania efektywności wykorzystania energii oraz prognozowanie zużycia i kosztów” - Marcin Trojnacki, Prezes Zarządu, EnMS Polska Sp. z o.o.

Azure EnMS

Platforma Microsoft Azure pozwoli użytkownikom energyBIS w łatwy sposób korzystać z funkcjonalności, jakie daje profesjonalny system do monitorowania efektywności wykorzystania energii. Poza tym, w każdej chwili można zmienić dostępną moc obliczeniową.
Microsoft Azure jest w stanie sprawnie obsłużyć systematyczny wzrost liczby użytkowników i okresowe skoki zainteresowania systemem.. Dodatkowo spółka ponosi opłaty w systemie miesięcznym za faktyczne wykorzystanie platformy.

Lider gier mobilnych Place Challenge – z Azure dostępny zawsze

„Przetwarzając setki tysięcy lokalizacji na minutę podczas tworzenia ciekawych rozwiązań rozrywkowych dla naszych użytkowników, musimy zapewnić wysoce skalowaną architekturę i infrastrukturę. Architektura to coś, za co ręczę wkładając w nią lata doświadczeń dlatego utrzymanie infrastruktury powierzyłem firmie Microsoft darząc ich rozwiązania wysokim zaufaniem od lat” - Marcin Borecki, współzałożyciel PlaceChallenge.com.

Azure Place Challenge

Infrastuktura w Azure, które może być dowolnie budowana i rozwijana, pozwala spółce tworzyć gry, które nie powstałyby w normalnych trybie. Testowanie pomysłów i idei, zanim przystąpi się do dalszej produkcji, może odbywać się na przydzielonych w kilka sekund serwerach w chmurze i tak samo zostać zaniechane.
Dzięki serwerom rozmieszczonym w wielu miejsach na świecie firma może projektować rozwiązania, które posiadają wyższe parametry i są zlokalizowane bliżej najbardziej obciążających system użytkowników.
Dodatkowe bezpieczeństwo (SLA) zagwarantowane w umowie pozwala właścicielom PlaceChallenge spać spokojnie. Założyciele firmy wiedzą, że ich usługi mają zapewnioną najwyższą możliwą dostępność.

Portal Zaprojektuj-Ogrod.pl rośnie dzień za dniem z Azure

„Zaczynaliśmy budować serwis wyłącznie z naszych oszczędności dlatego jednym z kluczowych aspektów było zapewnienie najlepszego wsparcia informatycznego przy możliwie najniższych kosztach. Z drugiej strony Microsoft Azure to jedyne rozwiązanie, które mogło zapewnić szybkie, bezpieczne i niezawodne działanie naszego serwisu na całym świecie, co jest naszym głównym celem” - Bartłomiej Czarnecki, Współzałożyciel serwisu Zaprojektuj-Ogrod.pl.

Azure Zaprojektuj Ogród

Platforma Microsoft Azure umożliwiła w prosty sposób obsłużyć nagły wzrost liczby użytkowników serwisu Zaprojektuj-Ogrod.pl. Dzięki nieograniczonej skalowalności Microsoft Azure udało się zwiększyć zasoby serwerów i zapewnić komfort użytkownikom aplikacji.
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, dlatego właściciele serwisu potrzebowali rozwiązania gwarantującego pełną kontrolę nad kosztami. Microsoft Azure umożliwił samodzielne regulowanie kosztów i całkowitą rezygnację z własnej infrastruktury.
Pozwolił twórcom serwisu na rozszerzenie obszaru działalności na inne kraje, bez konieczności inwestycji w infrastrukturę.

Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia